1 / 8
Trek superfly 9.8
По Договор
20.03.2023 12:13

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Se prodava trek superfly 9.8, carbon, opremata se gleda na slikite, vozen rekreativno vo slobodno vreme, zacuvan, moze zamena za iphone
Povekje info: 077/859-829

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

mihail
Потврден огласувач
077859829
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам