1 / 8
KAIS KAISI КАИШ ZA MASINA ZA SIENJE , LEB ,ABRIHTER IDRUGO
1 МКД
Денес 09:24

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава
Каиши за машина за шиење ножна и електрична
Каиш за машина за печење леб повеќе димензии
Каиш за електричен рачен абрихтер
Секој вид на каиши

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
075665261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам