1 / 10
АUDI A 4 3,0 TDI S ;LINE
1 €
Цената е фиксна
02.03.2023 08:42

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PODAVA АUDI A 4 3,0 TDI S ;LINE QUATRO
FULL OPREMA REG : 1 GODINA SERVISIRAN 4 NOVI GUMI 2 KLUCA 2008 GOD MOZEI ZAMENA ZA OVISE INF 078229378

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

erkull
sumatoska
Потврден огласувач
071588887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам