1 / 9
Se prodava stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo
145.000 €
23.05.2023 13:44

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

112 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Jane Sandanski

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 1 ima 112m2
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezarija i kujna.
▪️ Spalna soba x 3
▪️ Banja x 2
▪️ Balkon x 2
_______________
▪️ Podno parno greenje niz cel stan, so toplinski pumpi za greenje i ladenje.
_______________
Cena:
➧145.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам