1 / 6
Namesten stan-studio 55m2 na prizemje vo Kozle
300 €
08.02.2023 12:21

Карпош / Скопје

Број на соби:

1,5

Квадратура:

55 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kozle-Avtriska ambasada

sifra 23383

Se izdava namesten stan -studio na prizemje 55m2 so centralno parno, vo kukja vo Kozle kaj Avstriska ambasada.....
vednas vseliv cena 300 evra so vkluceni komunalni smetki**

kontakt telefoni
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE DOMA DOM
ul. Mitropolit Teodosij Gologanov 72b lok.18
Потврден огласувач
00389 2 3051 300
075 534820
Испрати Е-маил до огласувачот

Se izdava prazen 3-soben 80m2 Centar sproti Gradezen fak.

350 €

EXTRA DVOSOBEN 60m2 VO KAPISTEC KAJ BEVERLI

380 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам