1 / 12
Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo
60.999 €
18.02.2023 12:44

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ilindenska

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 1 i ima 66m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba, trpezarija i kujna.
▪️ Spalna soba x 1
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 1
▪️ Podrum x 2
_______________

Cena:
➧60.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38 971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам