1 / 10
BMW 525D 2006
6 €
12.03.2023 13:39

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e odlicna sostojba so naj full oprema greaci na sedista , dvozonska klima ,senzori napred nazad ,full panorama
Start/Stop
4 novi gumi so 18 aluminski bandasi
reg + zelen karton cella godina
moze i zamena
070714834

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

R. I
Потврден огласувач
070714834
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам