1 / 6
225/60 R17 gumi
5.000 МКД
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.03.2023 22:19

Аеродром / Скопје

Gumite se poveke stoeni otkolku vozeni so odlicna sara.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070603636
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам