1 / 5
Кревети на извлекување Kreveti na izvlekuvanje
12.000 МКД
22.05.2023 18:12

Аеродром / Скопје

Prodavam krevet na izvlekuvanje izraboteni od masivno drvo. Krevetite moze da se stavaat eden pod drug ili nezavisno eden od drug.
Pod dolniot krevet ima fioka.
Krevetite se bez duseci.
Cena 12000 denari

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
075399355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам