1 / 4
Zvucnici Jamo 50 Exclusive
18.000 МКД
10.03.2023 12:42

Куманово / Куманово

Prodavam zvucnici Jamo 50 Exclusive vo odlicna ispravna sostojba i se socuvani kako novi.
Prakjam i po kargo niz cela Makedonija
Kontakt broj na mobilen ili viber 078427238

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
078427238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам