ЗЕМЈИШТА ВО МИТРАШИНЦИ БЕРОВО
1 €
01.02.2023 19:52

Берово / Берово

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се Продаваат Повеќе Земјишта.-УПЛАШТА 5406м2 Бр.Парцела4358),
БОГОДСКИ РИД 18040м2 Бр.Парцела4622)-Ридинита10620м2 Бр.Парцела4721) Ридинита1195м2 бр парцела 5296. ТЕЛ ЗА КОНТАКТ 072 713 895 ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071396102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам