1 / 3
Velosiped donesen od CH.
300 €
02.02.2023 02:03

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

16 "

Velosiped donesen od CH
vo top sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dejvid
Потврден огласувач
076978539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам