1 / 6
Се издава стан веднаш позади зградата на Општина Тетово
200 €
11.05.2023 17:30

Тетово / Тетово

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2003

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Центар Тетово

Се ИЗДАВА стан од 40 м2 во зграда на локација
веднаш позади зградата на Општина Тетово.
Намената на станот може да биде за становање или
за деловен простор (канцеларија).
Цената е 200€.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

Casa Comfort
ул. ЈНА бр. 16
Потврден огласувач
077671720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам