1 / 12
I.Q Ted 3
8.500 МКД
20.03.2023 09:31

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Ispravni i dobro socuvani gemanski podnostoecki zvucnici izraboteni od dabovo drvo. Mozna proba.

Brand: I.Q
Type: Ted 3, 2 1/2-way bass reflex floorstanding speaker with double chamber principle.
Colour: Oak
Wattage: (nominal/music range): 110/160 watts
Impedance: 4-8 Ohm
Frequency range: 32-24000 Hz
Sensitivity: 88 dB
Weight: 13 kg each piece
Dimensions HxWxD: 830 x 220 x 255 mm

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Predrag
Потврден огласувач
070402215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам