1 / 4
Opel corsa 1.3 cdti delovi
1.212 €
23.03.2023 22:42

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2024

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Delovi za opel corsa 1.3 cdti motor menjac odlicni extra ceni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077590860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам