1 / 8
Samsung Galaxy A71 128/6GB Kako Nov Garancija Vili Mobile
10.490 МКД
23.02.2023 12:33

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

A71

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Samsung Galaxy A71 128/6GB
Fabricka sostojba,Bez Zabeleski/Garancija
>Mozi da se vidi I testira Na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku kargo ili brza pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy A12 64/4GB Garancija Vili Mobile

7690 МКД

Samsung Galaxy A32 Full Paket Garancija Vili Mobile

9990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам