1 / 5
XIAOMI POCO X3 NFC
9.000 МКД
Цената е фиксна
09.03.2023 17:49

Кичево

Марка:

Xiaomi

Модел:

Poco X3 NFC

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Телефонот е во одлична состојба од прв ден се користи во футрола, со заштитна фолија на екран, заштитна фолија на камерата.
Гаранцијата е истечена пред еден месец.
Повеќе информации за телефонот на следниот линк:
https://gsmarena.com/xiaomi_poco_x3_nfc-pictures-10415.php

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
074602502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам