1 / 12
VW TRANSPORTER T6
18.500 €
28.03.2023 12:44

Тетово / Тетово

Se prodava VW T6 2.0 BLUEMOTION,DSG menuvac,2015 godina,208.xxx km so servisna kniska redovno servisirano bo Amag Svajcarija,klima,servo,centralna brava so dalecinski upravuvac,dva kluca,Navigacija,USB i AUX port,4 novi Continentall gumi .
Voziloto e uvezeno od Svajcarija plateni se site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Ertan
Потврден огласувач
071231888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам