1 / 3
JORDAN SPACE JAM - Original !!!
2.200 МКД
05.03.2023 17:51

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Црна

************ P R O D A D E N I *************

Se prodavaat original patiki JORDAN SPACE JAM, so golemina 44 (28 cm).
Patikite se odlicno socuvani, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena ..................... 2200 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

ADIDAS FORTARUN - Original !!!

900 МКД

MERREL SPRINT BLAST - Original !!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам