1 / 2
NIKE AXIS Mid - Original !!!
2.500 МКД
05.03.2023 17:51

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Темно сива

************* P R O D A D E N I **************

Se prodavaat original patiki NIKE AXIS Mid ,
so golemina 45 (29 cm).
Patikite se bukvalno kako novi, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.


Cena ..................... 2500 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE AXIS Mid - Original !!!

2500 МКД

JORDAN Reveal Gym Red - Original !!!

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам