1 / 12
Volvo xc60
11.999 €
19.03.2023 09:49

Штип / Штип

Марка:

Volvo

Модел:

XC 60

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Dzipot ima golem i mal servis
Registriran do 09.23
AWD (4x4)
Vo besprekorna sostojba
Odrsuvan domakinski
Za detalni informaci javete se 078380668

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
78380668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам