1 / 10
NIKE AIR FORCE 1 Suprime - Original !!!
2.200 МКД
24.05.2023 18:42

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

41

Боја:

Бела

Se prodavaat original patiki NIKE AIR FORCE 1 Suprime, so golemina br. 41.
Patikite se odlicno socuvani, bukvalno kako novi,udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena....................2200 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

ADIDAS VS ADVANTAGE - Original !!!

1300 МКД

PUMA Leader VT Fresh - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам