1 / 5
UAZ 4X4 JEEP DZIP
3.500 €
02.02.2023 14:53

Кичево

Марка:

Други

Година:

1980

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Benzin plin registriran motor generalen remont godina 74 deferencijali novi so 41 zab
077669850
071365475

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071221422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам