1 / 6
Се изнајмув стан за живеење или деловни простории
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 14:58

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

2,5

Квадратура:

52 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ул. Маешал Тито 79/2 Гевгелија

Во центарот на градот се издава стан под закуп за живеење или деловни простории. Станот е на приземје веднаш спроти хотел Југо.
Контакт Киро 071 238 176

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Киро
Потврден огласувач
071238176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам