iPhone 13 Mini 128GB
500 €
08.03.2023 15:57

Кичево

Испраќам по карго    

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

13 Mini

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.

PRODADEN ...

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Enver
Потврден огласувач
070287008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам