1 / 2
Huawei Watch 2
60 €
70 €
01.03.2023 14:01

Кичево

Kako nov, poddrzuva SIM karticka, sledi so polnac.

https://www.gsmarena.com/huawei_watch_2-8585.php

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава / Можна е замена од:

Enver
Потврден огласувач
070287008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам