1 / 2
SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 4GB GDDR5
6.500 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 15:44

Скопје Центар / Скопје

SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 4GB GDDR5

https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-rx-580-4g-g5

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075414630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам