1 / 2
Orbitrek
5.700 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.02.2023 13:00

Тетово / Тетово

1.Orbitrek Platinum 5.700,oo денари половен

карго достава.
инфо нa whats app 38972687825 тел 38972687825 емаил...

2.Wonder Core Smart 3.000,оо денари нов

карго достава.
инфо нa whats app 38972687825 тел 38972687825 емаил...

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
072687825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам