1 / 7
Terrano 3.0 2002god
6.800 €
18.03.2023 19:37

Штип / Штип

Марка:

Nissan

Модел:

Terrano

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Registriran mk tabli
Bes nikakvi zabeleski elektrika na zamovi retrovizori centralno airbag
Gumi dobri off road
Racen menuvac 4x4
Bes zameni poveke inf na telefon 078210242 cena 7000 e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
078210242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам