1 / 2
Sirup
450 МКД
27.05.2023 11:24

Битола / Битола

Se prodava domasen borov sirup od borovi mladi kukulicki sobrani od Pelister.Sirupot e namenet za ublazuvanje na kaslica, bronhitis, isfrlanje na slajm, za pusaci, i podobar imunitet.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

elena
Потврден огласувач
078398894
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам