1 / 1
Мини зграда во н. Козле
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2023 13:00

Карпош / Скопје

Број на соби:

15

Квадратура:

454 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2002

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Скопје, ул.Милан Марковиќ

Продавам куќа Сут+Пр.+Кат 1 + Кат 2 (дуплекс),
вк.454 м.кв., во н. Козле, до Хотел Гарден Спа,
на агол од ул. Загребска и ул. М.Марковиќ

Контакт тел.: 075327542

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075327542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам