1 / 8
Jeep kj Cherokee
7.200 €
Цената е фиксна
11.02.2023 11:01

Струга / Струга

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se proda fenomenalen primerok JEEP CHEROKII limited edicion
Site servis izvruvani na vreme
4 novI zimski gumi
4 novI letni gumi
Voziloto niti Ednas ne e vozenono nadvir od asfalt
Garazirano non stop
Radoti se do posledno kopce
Atestiran folii
Potrosuvacka 8 litri grad 6.5na otvoreno
Nema niti Edna najmala grebnatinka
2 kluca

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
078255844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам