1 / 7
Kawasaki vulcan s
11.500 €
17.02.2023 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Kawasaki

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2022

Модел:

Vulcan S

Километри:

5000

650 cm
2682km
Smeneto e ulje
Arrow auspug od grana
Original kuferi kozen
2 kluca
Servisna kniska i site rezervo delovi (original)
Vulcan s specialno matt
Cenata e bez carina

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Egzon
Потврден огласувач
072633332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам