1 / 2
Se prodaavat bandasi za BMW 19ki
320 €
Цената е фиксна
400 €
31.03.2023 20:42

Охрид / Охрид

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8J

Дијаметар:

19

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandasi za BMW 19ki za serija 5
Povejke info 076-274-340 joco

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Nace
Потврден огласувач
077620922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам