1 / 10
C 320
6.499 €
6.500 €
15.03.2023 22:37

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 320

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

-Se prodava C320 V6 224 ps
-7G menuvac.vo perfekna sostojba
-2005 god.
- napraveni site servisi na motor i menuvac tel 070 373 887.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bujar
Потврден огласувач
070373887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам