1 / 10
FORD TRANSIT - TDCI 7 SEDISTA 2009 GOD KLIMA TOVARNO KOMBE
По Договор
23.02.2023 14:57

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

FORD TRANSIT - TDCI - KLIMA
7 SEDISTA
2010 GOD
6 BRZINI
4 DOBRI GUMI
TEMPOMAT
KOMANDA VOLAN
HALOGENKI
RADIO
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTROVIZORI
ABS AIRBAG ESP SERVO
BORDCOMPUTER
ORGINAL .KM.
SOCUVAN STEGNAT EXTRA SOSTOJBA
DONESEN OD 🇨🇭 CH

☎️ 071 701 187
☎️ 070 632 600

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

070 632 600 - 071 701 187
071 701 187 - 070 632 600
Потврден огласувач
071701187 070632600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам