1 / 6
Se prodava Range Rover Evoque
1 €
02.02.2023 18:17

Гостивар / Гостивар

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Evoque

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Doneseno Od Svajcarija
Automatic 2013 2.2 diesel
Навигација
Старт стоп систем
Bluetooth
Паркинг сензори
Kozen enterier
greaci na sedista
greac na Sofersajbna
greac na volan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Alirami
Потврден огласувач
071570250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам