1 / 3
Smart watch LEMFO
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 18:27

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Ekstra smartwatch..
Prima i seodgovara na povicite od telefonot..
Meri visina..pritisok..i mnogu drugi raboti...

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Се продава од:

Stavre
Потврден огласувач
070262787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам