1 / 12
TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA
3.500 €
21.03.2023 16:39

Велес / Велес

Марка:

Toyota

Модел:

Aygo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA
UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
VISOKO NIVO NA OPREMA (IMA KLIMA)
REALNI KM.SO SERVISNA KNISKA
ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906
BEZ ZAMENI...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам