1 / 6
SE PRODAVA NOVA GARSONJERA VO KARPOS 1
По Договор
02.02.2023 18:34

Карпош / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

SIFRA 0004/63
Se prodava, ubava namestena garsonjera vo Karpos 1, 25m2 na 3 ti sprat.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

DORA INVEST
GTC prizemje
Потврден огласувач
071714922 075 494101 075 494 102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам