1 / 7
Digalka BOBCAT 13.60 m - 4 tona perfektna
35.000 €
Цената е фиксна
21.03.2023 18:53

Кичево

Prodavam digalka:

Marka BOBCAT
2001 godina
5770 rabotni casa

Strela 13.60 m
Kreva 4000 kg
Sopstvena tezina 10 tona

Sostojba perfektna !
4 novi gumi

Odlicna rabotna sostojba bez nikakvi zabeleski

Cena : 35.000

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Info
Потврден огласувач
078321631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам