1 / 6
Prodavam digalka MERLO- ROTO 16 metri
35.900 €
Цената е фиксна
38.900 €
26.03.2023 10:27

Кичево

Prodavam digalka Merlo Roto 30-16 EV

1997 godina
Eden sopstvenik
Cuvana perfektno

6700 rabotni casa

Novi gumi
Odlicna rabotna sostojba

Bez nikakvi zabeleski

Cena : 35.900

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Info
Потврден огласувач
078321631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам