1 / 2
Se prodava nova proletna jakna
700 МКД
27.03.2023 16:07

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

M

Боја:

Темно сина

Se prodava nova proletna jakna Springfild br.M

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078333800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам