1 / 8
Seat leon
4.800 €
Цената не е фиксна
5.000 €
15.03.2023 23:42

Делчево / Делчево

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Ne reg realni km se sto ve interesira inb
Zamaec dobar menjac motor dobri gumi...
Delcevo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
78740050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам