1 / 1
Алуминиумски RH бандажи
450 €
02.02.2023 21:01

Кичево

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

18

Ширина на бандаж:

8.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

245

Висина на гума:

40

Дијаметар на гума:

18

RH Германски алуминиумски бандажи,
R18 (5х112)
предни 8.5 цола,
задни 10.5 цола.
Имаат и дистанцери со посебни штрафови на нив, има и гуми предни 245/40/18 и задни 265/35/18.

*** ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 075443202 ***

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
+38977771253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам