1 / 6
SCOTT CONTESSA..2021 model..29ka..M velicina..kako nov
500 €
02.02.2023 21:10

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Prodavam Scott Contessa 2021g model..vozen samo nekolku pati..kako kov

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

josip
Потврден огласувач
070506354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам