1 / 2
Huawei nova 3ram 32 rom
2.500 МКД
21.03.2023 17:20

Кичево

Марка:

Huawei

Модел:

Nova

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Ispraven dobra baterija 2500 den bez cenkanje

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

sinisa
4juli 148!7
Потврден огласувач
078342431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам