1 / 9
Prodavam Mini Bager JCB 2.5 tona 4100 casa
19.500 €
Цената е фиксна
02.02.2023 21:28

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Prodavam mini bager JCB
2004 godina
2.5 tona
Odlicna rabotna sostojba
4100 rabotni casa


Bez nikakvi problemi

🚧 So bagerot sleduvaat 5 korpi 🚧

Cena 19.500 eur
Fiksno i bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Gara Panels
Потврден огласувач
077515707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам