1 / 6
VW TIGUAN 2.0TDI-103KW 4×4 Sport& style
9.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.02.2023 17:51

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Motor:
2.0tdi 140ks 6- brzini 4×4
-Fulll oprema - za modelot i godinata na proizvodstvo...

Nov uvoz: Italija
Kompletno sredeno dokumentacija do MK tablicki...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
075457948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам