1 / 5
Opel Frontera 22 tdi 7.500e
7.500 €
Цената е фиксна
02.02.2023 22:09

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Frontera

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel Frontera 22 tdi 2000 god. Reg.cela god maksimalna sacuvano prva boja kozen interier klima tempomat novi kramponki novi bandashi go davam so prova so garancia bez zamena 070 540113 mob

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sabri
Потврден огласувач
070540113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам